Reebok Mudrace 5K Parkuru :
Kayıt Ol

Reebok Mudrace 5K Parkuru :

5K parkuru, yaklaşık 5km uzunluğundaki rotada yapılır.Manzaralı ve engellerle daha da eğlenceli rotada yürümek ya da koşmak harika bir deneyimdir! Parkur kum, çimen, toprak, stabilize ve çamur zeminde, geniş yollar ve zaman zaman kenarlarında çalılar olan dar patikalarda geçer. Kısa yokuş tırmanış ve inişleri içerir. 

Adı çamur yarışı olsa da Reebok Mudrace sürekli çamur içinde koşulan bir yarış değildir. Yer yer yarışa ismini veren çamur etapları olacaktır. Su geçişi planlanmaktadır.Aşağıda örnekleri olan çeşitli engeller sayesinde koşu monoton olmaktan çıkacak, keyifli bir eğlence olacaktır. Engelleri geçerken başka yarışmacılarla yardımlaşmak serbesttir.             
   

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yeşilvadi Parkuru


Reebok Mudrace Minik Maceracılar Parkuru:
Kayıt Ol

Reebok Mudrace Minik Maceracılar Parkuru:

Bütün çocuklar koşmayı sever. Çamuru da severler. Biz küçükken çamurda koşmak kolaydı: Evlerimizin yakınında koşacak çayırlar, tırmanacak ağaçlar vardı. Artık apartmanların bahçesi yok, sitelerin yeşil alanlarında ise “değerli” çimler var. 

Reebok Mudrace Minik Maceracılar parkurları, çocuklarımızın içindeki bu en temel içgüdülerini rahatça dışa vurabilecekleri, yaşlarına uygun parkurlar vadedediyor. Üstelik çoşkularını paylaşabilecekleri bir sürü de arkadaşları olacak! Çocuklarımızın parkurları yaşları ve hava koşulları gözetilerek uygun çamur-ıslaklık-zorluk dengesinde olacaktır.             
   

4 - 6 yaş arası Minik Maceracılar

4 ve 6 yas arasındaki çocuklar için hazırlanan parkurumuz 500-600 metre uzunluğunda olan yaşlarına uygun boyda hazırlanmış eğlenceli engellerin bulunduğu bir parkuru da kapsamaktadır. Koordinasyon parkuru, yaşları için heyecan verici etaplar, yaşlarına uygun çamur ve alkışlarınızla heyacanı yükselen bitiş çizgisi… Bu parkurdaki miniklerimize bir yetişkinin parkur boyunca eşlik etmesi, maceracının adımlarını yüreklendirmesi gerekmektedir. 
 

7 - 9 ,10 -12 yaş arası Minik Maceracılar

7 ve 12 yaş arasındaki yarışmacılarımız için yarış 800 metre uzunluğunda olacaktır. Koşu parkuru boyunca katılımcılar eğlenceli engeller ile karşılaşacak, çamur parkurunda yüz üstü sürünmeleri gerekecektir. 7-9,10-12 yaş parkurunda, ebeveyn eşliği zorunlu değildir. İsteyen velilerimiz parkur boyunca miniklerimizi yüreklendirmek veya fotoğraf çekmek için eşlik edebilir.